Kurumsallık ve profesyonellik anlamında bir marka haline gelmiş olan tamir firmamız her geçen müşterilerine daha hızlı bir hizmet sunma çabasındadır. Özellikle aplusservis kurumsal hizmet anlamında zirvede olduğumuzu bilmelisiniz. Bu nedenle firma olarak müşterilerimizin Aplus ürünlerindeki sorunları detaylı şekilde incelemekte ve kısa bir süre zarfında çözüme kavuşturmaktayız. Aplusservis kurumsal olarak tamir hizmetlerinde kampanyalar yapılmakta mıdır?

Aplusservis kurumsal olarak müşterilerimizi her alanda memnun edebilmek adına bazı kolaylıklar göstermekteyiz. Bu amaçla bizimle devamlı olarak çalışan ve ürünlerini tamir ettiren kullanıcılarımıza tamir fiyatları bazında yardımcı olmaktayız. Ayrıca firmamızı tercih edecek diğer kişilere yardımcı olan müşterilerimize çeşitli hediyeler dahi göndermekteyiz. Bundaki amacımız aradaki güven ortamını kurumsallık çerçevesinde pekiştirmektedir. Bundan ayrı olarak birkaç ürünü bir arada tamir ettirmek isteyen müşterilerimize promosyonlar da uygulayabilmekteyiz.

Aplusservis kurumsal firmanıza iş başvurusunda bulunabilir miyim?

Aplusservis kurumsal olarak yılın belli dönemlerinde iş başvuruları kabul etmekteyiz. Ancak kaliteli bir firma olduğumuz için bizimle çalışacak elemanların da kaliteli ve kalifiye olmasına azami önem vermekteyiz. Firmamıza başvuranları işe yatkınlığı veya yetiştirilebilmesine olanak olup olmadığına göre değerlendirmelere tabii tutmaktayız. Bu sayede firmamızın tamir alanında çalışacak kişilerdeki standartlarımızı korumaktayız. Bu şartları sağladığınız ve diğer detaylarda anlaşıldığı takdirde siz de ailemizin bir parçası olabilirsiniz. Dolgun ücret ve zevkli çalışma ortamında kendinizi geliştireceğinizden hiçbir şüphemiz yoktur.

Teknolojik aletlerin yaşadığımız yerlerde yoğun bir şekilde kullanıldığı bir çağda yaşamaktayız. Bu nedenle de bu aletlerle alakalı olarak zaman içerisinde sorunlar illa ki yaşanabilmektedir. Bu sorunların aşılabilmesi açısından ürün sahipleri tamir hizmeti veren firmaları araştırmaktadır. Ancak çoğu zaman ürünlerinin tam manasıyla tamir olmadığını üzülerek görmektedirler. Artık daha fazla üzülmenize gerek yok. Çünkü firmamız Aplus ürünlerinizin tamiri konusunda sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Zaten bunu aplusservis hakkımızda bölümünde detaylı olarak görmektesiniz.

Aplusservis hakkımızda sekmesinde ne tarz bilgiler yer almaktadır?

Firmamızın hizmetlerini web adresimiz üzerinden inceleme olanağınız bulunmaktadır. Özellikle aplusservis hakkımızda kısmında firmamızın Aplus ürünlerinizi nasıl tedavi ettiğini net olarak görmektesiniz. Görmekten kastımız ürünün tamir edildiği aşamaların bir video halinde web sitemize konulmuş olmasıdır. Yani bu videoda Aplus bir ürüne sahip olan müşteri ürününü tamir merkezimize getirmektedir. Ardından uzman arkadaşlarımızın ilgili ürünü nasıl tamir ettiği detaylı olarak anlatılmaktadır. Aplusservis hakkımızda videosunun son kısmında bir liste halinde tamir fiyatlarımız listelenmektedir. Bu sayede konu bazında bütün bilgilendirmeler firmamızı tercih edecek müşterilerimize öncesinden verilmektedir.

Aplusservis hakkımızda videosunu izledikten sonra internet adresi üzerinden hasar kaydı oluşturabilir miyim? Evet, bunu yapma imkanınız vardır. Web adresimizin ilgili sekmesine tıkladığınızda kişisel bilgilerinizi doldurmalı ve ürününüzün fotoğraflarını çekerek bize göndermelisiniz. Sorun fotosunu çekemeyeceğiniz bir yerde ise bunu bize bildirmeli ve evinize uzman ekip gelmesini talep edebilirsiniz.

TIKLA ARA
WHATSAPP